Komşu İlçeye Ziyaret
Göynük Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğü bünyesinde görevli yönetici ve eğitimcilerimiz ile birlikte kişisel ve mesleki gelişimi desteklemek amacıyla, sergi-gözlem,fuar gibi faaliyet alanlarında yapılan çalışmaları yerinde görmek gayesi ile, kendi bölgemizde bulunan komşu ilçemiz Mudurnu Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğüne bir ziyaret gerçekleştirilmiştir. Bu kapsamda yapılan ziyaret esnasında 2021-2022 eğitim yılı sonunda açılan Hayat Boyu Öğrenme Sergisinde teşhir edilen el emeği göz nuru tüm çalışmaları mahallinde görme,ölçme değerlendirme ve kıyaslama fırsatı bulunmuştur.
Adres:
HACIAPTİ MAH.SALMANLAR SOK.NO10 GÖYNÜK BOLU
Telefon
0374 451 6056